classiera loader

مزایای عضویت

مزایای عضویت در بورس آب ایران را می توان بدین شرح بیان کرد:

مزایای عضویت :معرفی کامل بنگاه اقتصادی، شرکت یا فروشگاه

شما می توانید با ثبت اطلاعات گوناگون بنگاه اقتصادی خود اعم از نوع فعالیت، مزایای رقابتی، اطلاعات تماس، سوابق اجرایی و بسیاری اطلاعات دیگر . یک معرفی جامع و کامل از خود ارائه نمایید.

معرفی محصولات و خدمات بدون محدودیت

از مهمترین ویژگی ها ثبت ، معرفی تخصصی و دقیق کلیه محصولات و خدمات شرکت ها و فروشگاه ها به صورت نامحدود همراه با قیمت ، تصاویر و فیلم ، شرح و مشخصات فنی ، زمان و نحوه تحویل کالا که در اختیار خریداران و مصرف کنندگان قرار می گیرد .

درج آگهی ویژه و خاص

همانطور که می دانید یکی از متدهای مطرح در فروش محصولات و جذب مشتری، حراج و فروش فوق العاده می باشد. شما می توانید با درج آگهی های “ویژه” و “خاص”  محصولات و خدمات خود، از شانس قرار گرفتن در معرض دید بازدیدکنندگان بورس آب ایران بهره مند گردید.

اعلام درخواست نیازهای خرید (آگهی های خرید)

حضور در بورس آب ایران سبب می شود تا بازار گسترده ای از تامین کنندگان و تولید کنندگان در دسترس شما قرار گیرد، در نتیجه با اعلام نیازمندی های بنگاه اقتصادی خود می توانید از میان پیشنهادهای ارسالی آن ها، بهترین خرید را انجام دهید.

خرید مستقیم و حذف واسطه گری

از دیگر مزایای عضویت در بورس آب ایران خریداران می توانند محصولات و خدمات ارائه شده شما را مشاهده کرده و درخواست خرید خود را بصورت مستقیم برای شما ارسال نمایند. درنتیجه خرید و فروش بدون واسطه محصولات ، خدمات ، ماشین آلات و مواد اولیه باعث رغبت و رضایت بیشتر خریداران می شود.

مزایای عضویتگروهبندی کاملا اختصاصی محصولات

گروه بندی دقیق و تخصصی محصولات و خدمات بازدیدکنندگان را در جستجوی محصولات مورد نظرشان یاری نموده و نیز با قابلیت ایجاد دسته بندی شخصی، بازدیدکنندگان بیشتری به خرید ترغیب می شوند.

امکان درج آگهی استخدام و کاریابی

شما با عضویت در بورس آب ایران این امکان را دارید تا در هر زمینه ای که نیاز به نیروی انسانی دارید، تنها آگهی آن را در سایت منتشر کنید تا در سریع ترین زمان نیروهای متخصص با شما تماس بگیرند.

امکان درج آگهی کاریابی و رزومه برای متقاضیان کار نیز ار دیگر مزایای عضویت در وبسایت بورس آب ایران می باشد.

 

پس همین حالا برای عضویت اقدام کنید تا از مزایای استثنایی فوق بهره مند گردید.

ثبت نام در سایت بورس آب ایران

این وبسایت دمو است و نسخه آزمایشی می باشد. بزودی در خدمت شما خواهیم بود. با احترام؛ تیم استارتاپی ناجی 09198352599 - رد کردن