0 تومان

مهندس آب- تهران _ کارجو_ آماده به کار

جزئیات آگهی

  • شناسه آگهی: 894

  • اضافه شده: 29/09/2018

  • موقعیت مکانی : ایران

  • استان: تهران

  • شهر: تهران

  • بازدیدها: 286

توضیحات

با سلام

اینجانب صبا شادکام ساکن تهران متولد 23/5/70 دارای مدرک کارشناسی مهندسی آب از دانشگاه سراسری شیراز (1388-1392) با معدل 15.5 و مدرک کارشناسی ارشد مهندسی عمران¬_ محیط زیست از دانشگاه شیراز ( 1393-1395) با معدل 16.5 میباشم.
در طول دوران تحصیل در دوره ی ارشد تحقیقی مبنی بر پایان نامه خود با عنوان جذب رنگ و آلاینده ها از آب های سطحی و شهری توسط بیوچار های طبیعی به انجام رساندم.
سابقه فعالیت در کار مرتبط با رشته خود متاسفانه هنوز نداشته ولی به شدت و مشتاقانه علاقه مند به مشغول شدن درحوزه ی مهندسی آب و سازه های آبی و مهندسی محیط زیست میباشم و با توجه به قدرت یادگیری بالا و پشتکار و میل فراوان اینجانب به پیشرفت و یادگیری علوم و فنون جدید میتوانم در مدت زمانی کوتاه هرانچه که شرکت محترم شما برای شرایط کاری خود مدنظر قرار داده براورده سازم.
به زبان انگلیسی تسلط کامل دارم و در آزمون بین المللی ایلتس موفق به کسب نمره 7.5 شدم همچنین رابطه خوبی با کامپیوتر داشته و به نرم افزارهای افیس مسلط هستم و آشنایی اندک با نرم افزار اتوکد دارم.
با توجه به سوابق تحصیلی اینجانب و حیطه فعالیتی شرکت شما به شدت علاقه مند به مشغول شدن در این شرکت و ارتقا سطح علمی و مهندسی خود میباشم و امیدوارم که در صورت مورد قبول واقع شدن سوابق بنده از جانب شما خیلی زود بتوانم همکاری خود را با شما آغاز کنم.
پیشاپیش بسیار متشکرم از این که وقت خود را به خواندن درخواست همکاری اینجانب اختصاص دادید.
شماره تماس 09389323778
sabashad70@gmail.com ایمیل
صبا شادکام
سپاس

پیشنهادها

آمار پیشنهاد : 0  پیشنهاد ارسال شده در این آگهی

پیشنهاد خود را ایجاد کنید

فقط کاربران ثبت نامی می توانند پیشنهاد بدهند *

قیمت آگهی

classiera loader

دیدگاه

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری علامتگذاری شده اند *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید