classiera loader

همکاری با ما

گروه فعالیت های تجاری آب در ایران (با نام اختصاری بورس آب) با هدف مدیریت بازار تجاری آب ایران ایجاد گردیده است. این مجموعه شامل وبسایت های اینترنتی مختلفی خواهد بود که در بخش های مختلف صنعت آبفا و امور وابسته در مدل های تجاری مختلف C2C و  B2C و B2B فعالیت خواهند کرد. به طور کلی ، همکاری با پایگاه اینترنتی بورس آب ایران به دو دسته تقسیم می گردد:

1.فعالین حوزه صنعت آب و فاضلاب

مجموعه گروه فعالیت های تجاری آب در ایران (بورس آب) در نظر دارد با بهره گیری از کلیه متخصصین و افراد توانمند در حوزه های مرتبط با آب کشور و همچنین استفاده از ابزار های مختلف خصوصا فضای مجازی، جهت تقویت شبکه اقتصادی صنعت آب و فاضلاب کشور  فعالیت نماید.

لذا از کلیه مشاغل مرتبط با صنعت ابفا دعوت می شود تا با ثبت نام و فعالیت در این وبسایت، به گسترش بازار تجاری خود در بستر اینترنت بپردازند. ما در صدد آن هستیم تا دریک وبسایت “تخصصی” و “جامع”، کلیه انتظارات این صنعت مهم و حیاتی کشور را فراهم آوریم. پیشاپیش از نظرات و پیشنهادات شما سپاسگزاریم.

(در آینده نزدیک، شرایط اخذ نمایندگی و همکاری های مختلف اطلاع رسانی می گردد)

  1. کادر اجرایی و اداری

گروه فعالیت های تجاری آب در ایران (بورس آب) به منظور تکمیل کادر تخصصی و مجرب خود از واجدین شرایط دعوت به همکاری می نماید.

مجموعه تخصص ها و مشاغل مورد نیاز فعلی عبارتند از :

  • تیم طراحی وبسایت (تسلط کامل به وردپرس و ووکامرس) شامل طراح گرافیک، برنامه نویس، سئوکار و بهینه ساز، درج کننده اطلاعات (تولید محتوا)،متخصص امنیت و پشتیبان وبسایت.

(پایگاه اینترنتی بورس آب در چشم انداز خود قصد دارد نسخه اپلیکیشن پایگاه را نیز ارائه نماید.)

  • حسابدار
  • بازاریاب

قابل ذکر است تیم گروه فعالیت های تجاری آب در ایران (بورس آب)، یک تیم نوپا بوده و به صورت استارتاپی در حال فعالیت می باشد. لذا وجود روحیه استارتاپی و توانایی انجام کار تیمی از مهم ترین شرایط فعالیت و همکاری میباشد.

با توجه به استقرار تیم در شهر شاهرود (استان سمنان) اولویت با افراد بومی شاهرود و سپس استان سمنان می باشد.

همکاریدر صورت تمایل به همکاری می توانید با ایمیل hosein7293@mihanmail.ir و یا شماره 09198352599 (آقای سید حسین موسوی – مسئول جذب) تماس حاصل فرمایید.

 

با تشکر

موفق باشید

این وبسایت دمو است و نسخه آزمایشی می باشد. بزودی در خدمت شما خواهیم بود. با احترام؛ تیم استارتاپی ناجی 09198352599 - رد کردن