نشست بررسی مشکلات حوزه تامین برق و آب و شیرین‌سازی آب دریا

سید حسین موسوی 27/09/2018 بدون دیدگاه

نشست بررسی مشکلات حوزه تامین برق و آب و شیرین‌سازی آب دریا

نشست بررسی مشکلات حوزه تامین برق و آب و شیرین‌سازی آب دریا و خشکسالی‌ها با حضور رییس مرکز پژوهش‌های مجلس و وزیر نیرو و معاونین دو طرف برگزار شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، جلسه بررسی مشکلات حوزه تامین برق و آب و شیرین‌سازی آب دریا و خشکسالی‌ها، امروز (چهارشنبه 4 مهر) با حضور کاظم جلالی رییس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و رضا اردکانیان وزیر نیرو، در مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی برگزار و مسائل و مشکلات حوزه آب و برق کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همکاری هرچه بیشتر مرکز پژوهش‌های مجلس و وزارت نیرو

گفتنی است؛ در ادامه این نشست نیازهای حوزه آب و برق کشور در حوزه‌های تقنین و اجرایی، به‌منظور مرتفع کردن مشکلات، مطرح و راهکارهایی در خصوص رفع آن‌ها ارائه شد و بر لزوم همکاری هرچه بیشتر مرکز پژوهش‌های مجلس و وزارت نیرو در زمینه مسائل حوزه آب و برق کشور تاکید شد.

شایان ذکر است، در این نشست همچنین محمد دامادی عضو کمیسیون عمران مجلس، حسین افشین معاون پژوهش‌های تولیدی ـ زیربنایی مرکز پژوهش‌های مجلس، عباس سروش معاون آب و آبفای وزارت نیرو، همایون حائری معاون برق و انرژی وزارت نیرو و جمعی از معاونین و کارشناسان دو طرف حضور داشتند.

دسته ها : اخبار